Kaip teisingai poliruoti baldus

 • Kaip teisingai poliruoti baldus

  Jūsų mylimas baldas prarado žvilgesį ? norite atnaujinti senus baldus ? Čia pateikaime kelis patarimus kaip teisingai poliruoti baldus.

   Naudojimo metu poliruoti baldo paviršiai tampa blyškūs, kartais ant jų atsiranda įbrėžimų ar dėmių. Jūsų poliruotų paviršių baldai prarado blizgesį, patamsėjo? Baldų specialistai žino, kaip atnaujinti ir nupoliruoti baldus. Tačiau jei jūs neturite galimybių ar nori išsikviesti meistrą baldo atnaujinimui, galite tai atlikti ir patys namuose.
  Yra du baldų poliravimo būdai. Esama baldo būklė padės apsispręsti kurį metodą pasirinkti.
  1. Metodas – restauracija poliruoto baldo
  Profisionali poliruoto baldo priežiūra apjungia du darbus: restauraciją ir poliravimą. Šis sudėtingas baldo atnaujinimo būdas reikalauja bent minimalių žinių apie darbą su medžiu.
  Šio procesu esmė, būtina pašalinti paviršutinį baldo sluoksnį, pašalinti visas dėmes, nešvarumus ir nelygumus. Tai geriausia atlikti skiediklio pagalba. Po to, pasitelkiant negrubų švitrinį popierių nušlifuoti ir išlyginti visus nelygumus. Sekantis žingsnis – poliravimas:
  • Naudokite specialų laką ir kuo mažesnės frakcijos švitrinį popierių
  • Poliruojame pasitelkiant aliejų arba vašką
  • Naudojame poliravimui skirtą pastą arbą aerozolį

  2. Metodas – restauracija poliruoto baldo
  Poliravimas namų sąlygomis. Tai ne ilgaamžis metodas, jį reikia kartas nuo karto kartoti. Įsigykite specialų polirolį skirtą baldams. Jis būna arba pastos pavidalu arba aerozolio. Prieš poliruojant nuvalykite nuo baldo dulkes ir kitus nešvarumus. Užtepkite ant poliruojamo paviršiaus polirolio pastos ar aerozolio ir flaneline servetėle paskirstykite jį tolygiai per visą poliruojamą paviršių. Sukamasiais judesiais trinkite tol, kol polirolis įsigers į paviršių. Perteklinį polirolio kiekį nusausinkite. Sausa flaneline servetėle trinkite tol, kol baldas įgaus blizgesį.