Prekių pristatymas


 • PRISTATYMAS


  Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos:
  iki 300 Eur - 10 Eur
  nuo 301 Eur – pristatymas yra nemokamas į bet, kurį Lietuvos miestą išskyrus Kuršių Neriją. Dėl pristatymo į Kuršių Neriją suderinama susisiekus su pardavėju.

  Visi baldai pristatomi nesurinkti, saugiai supakuoti kartoninėse dėžėse su išsamiomis surinkimo instrukcijomis, padėsiančiomis Jums greitai ir kokybiškai sumontuoti baldus savo namuose.

  Baldai pristatomi iki adreso nurodyto užsakyme. Baldų užnešimas ir surinkimas į kainą neįskaičiuotas. Norint baldų užnešimo paslaugos, galite ją papildomai užsisakyti, parašykite pastabose bei nurodykite buto aukštą. Dėl užnešimo įkainio suderinimo su Jumis susisieksime asmeniškai.

  Pieš pristatant baldus, klientas informuojamas telefonu dieną prieš pristatymą, bei valandą prieš baldų perdavimą klientui. Baldai pristatomi savo transportu - patys atsakome už baldo saugų pristatymą iki Jūsų namų.

  Dėl jūsų užsakymo statuso bei pristatymo termino galite teirautis el. paštu: uzsakymai@renlena.lt arba telefonu +370 633 91333

  Prekių pristatymo laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo tada kai užsakymas yra patvirtintas elektroniniu paštu bei suteikiamas užsakymo unikalus numeris.

  Prekės pristatymo laikotarpis gali keistis (pailgėti) dėl gamyklos techninių kliūčių, tiekėjo klaidų, šventinio laikotarpio bei nedarbo dienų Lietuvoje. Apie tai Jūs būsite informuoti nedelsiant po užsakymo pateikimo arba pasikeitus baldo pristatymo terminui.

  Užsakymo įvykdymo terminas priklauso nuo Jūsų pasirinktos prekės, kuris yra nurodomas prie prekės aprašymo.