Rankemes baldus - valgomojo stalas

 • Rankemes baldus - valgomojo stalas

  Patarimai besirenkantiems valgomojo stalą

   VALGOMOJO STALO PASIRINKIMAS
  Valgomojo stalas – labai svarbus virtuvės ar svetainės elementas. Tai vieta, kur žmonės valgydami bendrauja, dalinasi savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Pabandykime išsiaiškinti, kaip neapsirikti ir teisingai pasirinkti valgomojo stalą.
  Sutikite, kaip smagu susirinkti visai šeimai ar draugams pietums ar vakarienei, pasimėgauti nuostabiais patiekalais ir pabendrauti. Prie viso to labai svarbu, kad sėdėjimas prie valgomojo stalo būtų patogus ir komfortiškas. Žemiau keletas svarbių momentų renkantis valgomojo stalą.
  IŠDĖSTYMAS
  Jeigu jūsų svetainė ar virtuvė yra erdvi, galima varijuoti ir valgomojo stalo gabaritais ir jo pozicijos patalpoje. Pavyzdžiui jei virtuvinis komplektas yra pagal vieną iš sienų, valgomojo stalą rekomenduojama pastayti prie priešpriešinės sienos. Jeigu virtuvinis išdėstytas L ar U forma, valgomojo stalą geriausia stayti per vidurį.
  MATMENYS IR FORMA
  Vidutinio dydžio patalpoms rekomenduojam įsigyti ovalų arba apvalų valgomojo stalą. Stalo kampų nebuvimas suteiks daugiau vietos apėjimui ir taip pat atsiras galimybės susodinti didesnį žmonių skaičių. Mažose patalpose taip pat rekomenduojami ovalių formų bei su stikliniu stalviršiu valgomojo stalai – tai vizualiai padidins erdvę.
  STILIUS
  Valgomojo stalo stilius tiesiogiai susijęs su visos virtuvės stiliumi. Modeliai iš natūralios medienos ar akmens tiks bet kuriam interjerui. Stiklas praktiškai taip pat tinkamas viesiems stiliams, pradedant nuo hai-tek ir baigiant klasika. O va lakuoti paviršiai su metalo elementais puikiai žiūrėsis šiuolaikinio stiliaus virtuvėje.
  STALVIRŠIO PASIRINKIMAS
  Valgomojo stalo stalviršio medžiagos pasirinkimas priklauso nuo jo paskirties. Stalui, už kurio planuojama tik valgyti puikiai tiks mediniai paviršiai. Stalui ant kurio bus gaminamas maistas – laminuotas paviršius. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams bei vandeniui, tačiau atminkite, yra lengvai pažeidžiamas aktyviomis valymo priemonėmis. Akmuo yra atsparus visiems aukščiau išvardintiems faktoriams.
  ATKREIPKITE DĖMESĮ
  • Valgomojo stalas stikliniu paviršiumi sudaro šaltumo efektą.
  • Jeigu valgomojo stalas bus naudojamas nedidelėse patalpose, vertėtų pagalvoti apie stalo transformerio pasirinkimą. Tokie stalai būna įvairių konstrukcijų, tačiau bet kuri iš jų padės sutaupyti vietos patalpoje.
  • Nesistenkite išsisrinkti valgomojo stalą iš tos pačios kolekcijos kaip patikusios kėdės. Šiuolaikinės stiliaus tendencijos rekomenduoja apjungti skirtingus stilius ir medžiagas. Tegu jūsų valgomojo stalas dera su žurnaliniu staliuku, toršeru ar TV spintele.