Kaip išsirinkti žurnalų staliuką.

 • Kaip išsirinkti žurnalų staliuką.

  Mūsų patarimai renkantis žurnalų staliuką.

   ŽURNALINIO STALIUKO PASIRINKIMAS
  Žurnalinis staliukas – tai pirma, kas ateina į galvą planuojant svetainės baldų įsigyjimą. Kadangi tai viena iš pagrindinių interjero detalė, šiuolaikinė rinka mums siūlo labia platų pasirinkimą. Žemiau išvardinti faktoriai gali ženkliai palengvinti pasirenkant tinkamą staliuką.
  Žurnalinis staliukas svetainei ar bendram šeimos kambariui ?
  Žurnalinis staliukas, kuriame dažnai lankosi svečiai greičiau atlieka interjero detalės nei praktiškumo funkciją ir nebūtinai turi pasižymėti aukštu patvarumu. Tačiau jei ieškote staliuko, kur vakarais susirenka visa šeima pažiūrėti televizoriaus, atsigerti arbatos, pasidėti užkandžius ir pan., tai reikalavimai staliukui gali būti visiškai kitokie. Pavyzdžiui ant kiek staliuko paviršius yra atsparus temperatūrai. Ar jis pakankamai platus, kad visiems šeimos nariams užtektų vietos puodelio pasidėjimui. Turi staliukas lentynėlę ar nišą, kur būtų padedamas televizoriaus pultas, laikraštis ar žurnalas. Taip pat pagalvokite apie savo įpročius (kojų užsikėlimas), gyvenimišką patirtį (dėmės po skysčių užtiškimo, trupiniai staliuko sujungimuose, mėlynės atsitrenkiant į staliuko kampus. Tai būtina įvertinti renkantis staliuką.
  Žurnalinis staliukas pagrindionio kambario elemento rolėje
  Daugelyje interjero dizaino projektuose žurnalinis staliukas užima pagrindinę vietą patalpoje. Dažnai kambaryje gali būti tik vienas pagrindinis elementas – akcentas, kuris labiausiai atkreipia į save svečių dėmesį bei koordinuoja judėjimą patalpoje. Jei perkate žurnalinį staliuką jau esamam interjerui, tai atkreipkite dėmesį ar jau yra kambaryje toks pagrindinis elementas . Tai gali būti ryškus kilimas, minkštas kampas ir kita. Tokiu atveju žurnalinis staliukas negali atlikti pagrindinio elemento rolės ir neturėtų turėti išsiskiriančio dizaino. Jei jūs nusprendėte, kad ateityje interjero dizaine žurnalinis staliukas atliks apgrindinio element role, tuomet sekantys atributai turi išsiskirti savo originalumu: stilius, dydis, medžiaga bei spalva.
  Kokios medžiagos staliuką pasirinkti ?
  Pagrindinė žurnalinio staliuko medžiaga, kuri ateina į galvą yra medis. Tačiau šiais laikais ir tai sukelia pasirinkimo sudėtingumą, juk gamintojai naudoja gamyboje ne tik natūralią medieną, bet ir MDP, MDF, stiklą ir t.t. Lengviausia šioje vietoje apsispręsti taip: jei patvarumo reikalavimai yra aukšti, tai rinkitės natūralų medį. Jei biudžetas yra limituotas, galima rinktis ir kitas medžiagas.
  Jei jums norisi įsigyti labiau šiuolaikišką staliuką, ne iš medžio, tada atkreipkite dėmesį į akrilinius ar stiklinius paviršius, kurie gali nedideles patalpas padaryti vizualiai labiau atviras. Blizgus metalas taip pat tam tinkamas. Tamsus medis (pavyzdžiui riešutas ar raudonmedis), marmuras ir metalas puikiai žiūrisi tradiciniame interjere, įpatingai šalia odinių baldų.